ETB Legal (buvęs pavadinimas ‘Euroteisės Biuras’) – nuo 2003 metų teisines paslaugas teikianti profesionalų komanda, sukaupusi patirtį ne tik įvairiose teisės, bet ir skirtingose klientų veiklos srityse.

Spręsdami momentinį teisinį iššūkį prisideriname prie specifinių privataus asmens ar verslo poreikių, todėl atsižvelgsime į smulkiausias detales susijusias su Jūsų unikaliu atveju – teisinių paslaugų tiekimo vieta, laiku ir pobūdžiu.

Požiūris.


Tikime, kad teisė nėra tik nusistovėjusios normos ar patirta praktika. Teisiniai santykiai inovatyvioje visuomenėje reikalauja nuolat būti žingsniu priekyje – dėl šios priežasties aktyviai sekame tiek nacionalinę, tiek globalią teisės srities raidą, nuolat tobuliname komandos kvalifikacijas. Mums rūpi teisinė aplinka, kurioje gyvename. Maksimalios naudos klientui kūrimas yra neatsiejamas nuo pastangų puoselėti ir tobulinti Lietuvos teisės praktiką, advokato profesijos prestižą bei visuomenės teisinį švietimą.Jau daugiau nei 15 metų kuriame win-win situacijas. Vedami kompetencijos išdrįstame pateikti netradicinius, efektyvius, Jums palankius sprendimus, taip papildydami mūsų pergalių sąrašą Jūsų sėkmės istorija.