Mūsų specialistų patirtis intelektinės nuosavybės ir IT teisės srityje yra susijusi su prekės ženklo, autorių teisių, rinkodaros ir vartotojų apsaugos klausimais.

ETB Legal teisininkai reguliariai atstovauja klientus sudėtinguose, neretai tarptautinį pobūdį turinčiuose intelektinės nuosavybės ginčuose, padeda įmonėms efektyviai valdyti tiek Lietuvos, tiek tarptautinius prekių ženklų portfelius, sprendžia komercinių paslapčių bei patentų saugojimo klausimus.

Klientų pripažinta patirtis ir teorinės žinios suteikia mums sugebėjimą išspręsti individualias skirtingų verslo sričių klientų problemas, susijusiais su skaitmeninių paslaugų teikimo aspektais, ju komercializacija ir licencijavimu.

Detalus paslaugų sąrašas
Suskleisti sąrašą
  • Konsultavimas klausimais, susijusiais su autorių ir gretutinėmis teisėmis, prekių ženklais, domenais, pramoniniu dizainu, patentais, komercinių paslapčių apsauga, teisės į atvaizdą ir dalykinės reputacijos gynimu.
  • Intelektinės nuosavybės objektų, įskaitant prekių ženklus, patentus registravimas ar tarpininkavimas juos registruojant nacionaliniu, bendrijos bei tarptautiniu lygiu
  • Atstovavimas derybose dėl sandorių, susijusių su intelektine nuosavybe, sudarymo, tokių sandorių dokumentų projektų rengimas, jų peržiūrėjimas, adaptavimas pagal kliento poreikius ir interesus.
  • Atstovavimas intelektinės nuosavybės teisių pažeidimo bylose, neteisminiuose ginčuose, muitinės ir kitose institucijose dėl intelektinės nuosavybės teisių pažeidimo
Suskleisti sąrašą